Dovolenka

A mám ji podepsanou, dovolenku. Druhý květnový týden se blíží rychleji, než je mi milé. Sice se stejně rychle blíží i dovolená, nicméně také tak rychle ta dovolená uteče (jsem poněkud nasáklý pesimismem, musím s tím něco udělat).

Týden v Krkonoších. Týden, kdy moje uke-banjo nestihne vychladnout, kdy kytara Kukri J. Mrkvičky Etalona Sepštáka Lapače dětí (a snad i Honzova) bude v permanenci a harmonika a kazoo zvlhnou slinami. Jak já se na to těším, to si ani nedovedete představit. Snad bude i mandolína, pokud Kukri nafoukne kufr. Jak nás znám, budeme s nástroji řádit noc co noc, až bude v okolí opadávat jehličí, možná se i vyvrátí nějaký ten strom. A vznikne spousta videa, máte se na co těšit, protože TO jste ještě neviděli!

Příspěvek z rubriky Nezařazené a označen . Bookmark the trvalý odkaz. Napsat komentář nebo vložit trackback: URL trackbacku.

Jeden komentář

  1. Vloženo 13.5.2007 v 11:18 | Trvalý odkaz

    Odvolávám, co jsem odvolal, video není. Nějak nebyl čas :o) A navíc by to stále ještě nestálo za to. Tak snad příště :o)

Poslat komentář

Váš e-mail nebude nikdy zveřejněn nebo sdílen. Povinná pole jsou označena *.

*
*

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>