Zoë Bestel a její singl 35 Missed Calls

Poněkud starší aktualita, neboť Zoë Bestel vydala svůj první singl už 4. května, nicméně v našich končinách bude možná moje informace první. Zoë se začala učit na ukulele ve 13 letech v lednu 2011 a v poměrně krátké době vyvěsila na YouTube některé cover verze skladeb. Během několika dalších měsíců začala psát své vlastní písně. V červnu 2011 už měla první koncert. Z kraje roku 2012 začala ve studiu Distilled Records připravovat své první aplbum 35 Missed Calls, které v květmu skutečně vyšlo. Šikula. Pokud si CD 35 Missed Calls koupíte přímo z webu Zoë Bestel, přijde vám podepsané. Doporučuji i recenzi hudebního publicisty Davida Ewinga. Mimochodem – Zoë pochází z jihozápadnígo Skotska.

 

Příspěvek z rubriky Nezařazené a označen , . Bookmark the trvalý odkaz. Trackbacky jsou uzavřeny, ale můžete napsat komentář.

Poslat komentář

Váš e-mail nebude nikdy zveřejněn nebo sdílen. Povinná pole jsou označena *.

*
*

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>