V Praze vystoupí americký country zpěvák Kristofferson

Novinky.cz - V Praze vystoupí americký country zpěvák KristoffersonŽijící legenda americké country hudby Kris Kristofferson vystoupí 28. listopadu v Kongresovém centru Praha. Návštěvníci koncertu se mohou těšit na hity jako Me and Bobby McGee, For the Good Times, Sunday Mornin‘ Comin‘ Down, nebo Help Me Make It Through the Night, informovala Lenka Muráriková z pořádající agentury Charm Music.

„Kris Kristofferson patří mezi absolutní světovou špičku country hudby, společně s Johnny Cashem, nebo Willie Nelsonem,“ podotkla Muráriková k rodákovi z amerického Texasu, který v České republice poprvé vystoupil před pěti lety. V Kongresovém centru vedle hitů představil i písničky z tehdy nového alba This Old Road.

Celý článek najdete na serveru Novinky.cz.

Příspěvek z rubriky Nezařazené a označen , . Bookmark the trvalý odkaz. Napsat komentář nebo vložit trackback: URL trackbacku.

Poslat komentář

Váš e-mail nebude nikdy zveřejněn nebo sdílen. Povinná pole jsou označena *.

*
*

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>