Odněkud někam

Od února 2007, kdy to všechno začalo, se mnoho změnilo. Předně všeho utekla jedna pětiletka. Nevím jak u vás, ale v mém životě přinesla pořádný vír. Mallström. Ale věci i děje se usazují a já naštěstí také. Jednou ze změn byl konec publikačního systému Bloguje.cz, kde Uke-banjo.info hostovalo. A nejen ono. Celkem jsem tam měl tři weby, z nichž jsem si cenil všech tří. Avšak psát už – jsem nepsal. Co dál? Škoda je všechny nechat na digitálním smetišti, stejně tak škoda je všechny oživovat. Vybral jsem z nich právě Uke-banjo.info, které jsem s vydatnou pomocí druhých oživil technicky. Nyní mi zbývá oživit ho i obsahově, přecijen ten útlum byl velmi dlouhý a psát jen odkazy na články o smrti banjových legend mě skutečně nenaplňuje.

Dlouho jsem nehrál. Narodila se mi druhá dcera a náhle jsem měl na práci úplně jiné činnosti. Stěhovali jsme se z bytu do domku, rekonstrukce byla hrůzná, opět spousta starostí, na banjo nějak nezbyl čas. A do třetice mi odešel táta. Co odešel – umřel si. Hraní jsem s ním měl tak spojené, že ještě dnes, po téměř dvou letech, mi dělá problém zahrát třeba Zpověď od Wabi Ryvoly, písničku, kterou táta miloval a kterou uměl snad líp než Ryvola sám. A takových je spousta. Ale jak už jsem psal – věci i děje se usazují a já před několika týdny sfouknul prach z futrálu a uke opět naladil. Ach! Sedět na zahradě u ohně a hrát si! A ve všední den! To má takové kouzlo!

Takže. Přidal jsem odkaz na sociální služby, kde se občas nacházím, většinou ale ne v souvislosti s uke-banjem. Přidal jsem talčítko Google+1 pod každý článek, zrušil jsem nepružné rubriky a nahradil je pružnými štítky. Bohužel se na webu změnily URL adresy na jednotlivé články, dokonce i na RSS zdroj, takže pokud si mě nenajdete sami nebo pokud se mi nepodaří rozeběhnout alespoň částečně přesměrování, budu tu asi dlouho opuštěn. Inu – změna je život. Tak ať nám to dlouho hraje!

Příspěvek z rubriky Nezařazené a označen . Bookmark the trvalý odkaz. Napsat komentář nebo vložit trackback: URL trackbacku.

Komentáře (2)

  1. Vloženo 26.7.2012 v 11:18 | Trvalý odkaz

    Jé to je překvapení! A nashromáždilo se toho dost. Musím to nejdřív přečíst.
    Zdravím a přeju hodně úspěchů do další činnosti!

  2. Vloženo 26.7.2012 v 11:54 | Trvalý odkaz

    Kiki, vítej zpět :)

Poslat komentář

Váš e-mail nebude nikdy zveřejněn nebo sdílen. Povinná pole jsou označena *.

*
*

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>