Mládek na podzim chystá turné ke svým sedmdesátinám

Své letošní sedmdesátiny, které připadly na 7. února, oslaví Ivan Mládek koncertním turné po sportovních halách. Divákům v devíti městech představí spolu s Banjo Bandem výběr písní ze své autorské dílny. ČTK o tom za pořadatele informovala Naďa Machková. Turné začne 17. října v ČEZ Aréně v Pardubicích a skončí 2. listopadu ve Sportovní hale Euronics ve Zlíně.

„Zahrajeme naše notoricky známé, ale i méně známé skladby. Určitě nebudou chybět Jez, Prachovské skály, Linda, Dáša Nováková a další. A když si diváci vytleskají přídavek, zahrajeme Jožina z bažin. A když si diváci přídavek nevytleskají, zahrajeme ho stejně,“ uvedl Mládek podle tiskové zprávy.

Dodal, že některé písničky budou provázeny „živými klipy“ Lenky „Kalamity“ Šindelářové nebo Jana Mrázka, publikum uslyší monology Milana Pitkina, Lenky Plačkové a Libuny Roubychové. Vedle několika Mládkových historek a anekdot program oživí ruský hudební imitátor Seva Moskvin.

Více informací najdete na serveru České Noviny.

Příspěvek z rubriky Nezařazené a označen , . Bookmark the trvalý odkaz. Napsat komentář nebo vložit trackback: URL trackbacku.

Poslat komentář

Váš e-mail nebude nikdy zveřejněn nebo sdílen. Povinná pole jsou označena *.

*
*

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>