Filcová a kožená trsátka

Na serveru www.ukulele-plectrums.co.uk jsem si objednal dvě sady trsátek. Sadu tří kožených (Small Leather Deigner Plectrum Trio BLACK) a pěti filcových (Modern Style Felt Plectrum Ukulele or Banjo Pack of 5). I s dopravou do Čech £9.10 GBP nebo 311.15 CZK po přepočtu.

Svoje filcové trsátko jsem si vyráběl a nehraje se mi s ním moc dobře, otáčí se mi v prstech. Nová trsátka ze země George Formbyho dorazila včera, na vyzkoušení jsem měl jen chvilku. Ta kožená jsou celkem tuhá, pokud se časem neochodí, asi je na svých nylonových strunách moc nevyužiju. Filcová trsátka jsou fajn, ten zvuk, který pak uke-banjo má, je tišší, asi jako když korpus vycpu ponožkami Kapitána Kida. Jako bych slyšel banjo hrát pod hladinou. Líbí se mi to.

Příspěvek z rubriky Nezařazené a označen . Bookmark the trvalý odkaz. Napsat komentář nebo vložit trackback: URL trackbacku.

Poslat komentář

Váš e-mail nebude nikdy zveřejněn nebo sdílen. Povinná pole jsou označena *.

*
*

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>