CD Stará slepice

Přátelé malých nástrojů a old-time music! Dneska mi domů dorazila stará slepice… ehm… tedy nechápejte to špatně, ta slepice není stará, nýbrž Stará! To je vám hudba, až mě nutí skočit si dupáka! CD Stará slepice od kapely Rakovnickej potok, bezvadná old-time music přeložená s vtipem do češtiny. Hraje tu už podruhé v kuse a ve mně hraje každej sval do rytmu.

Písničku Děvče mít (Shady Grove) už jsem si přidal do zpěvníku a vymyslel si rytmus, který se při trochu špinavejch uších dá považovat za clawhammer. A ta slova! S krávama si poradím však horší je to s dámou…  Našel jsem na webu dvě tabulatury na Shady Grove, jednu jsem si koupil, je to tak prostá muzika, až je ve své prostotě dvou akordů krásná.

A nebo Hej mulo! Verš, vtipně informující o tom, že na mě čeká milá s bílejma kozama! Každý si v něm najde přesně to, co v něm je!

A další věc, která mě mile překvapila, je obal. Nebudu vám psát, co na něm bylo tak překvapivého, kupte si to cédo a uvidíte sami. Na webu Rakovnickýho potoka jsou ukázky všech písniček, ale je to prd proti tomu, když to doma pustíte z beden na plný pecky. Super muzika!

Příspěvek z rubriky Nezařazené a označen , , , , . Bookmark the trvalý odkaz. Trackbacky jsou uzavřeny, ale můžete napsat komentář.

Poslat komentář

Váš e-mail nebude nikdy zveřejněn nebo sdílen. Povinná pole jsou označena *.

*
*

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>