Banjo Gang – Bugatti step

Já vím, že se opakuji, Bugatti step skupiny Banjo Gang už jsem tu představoval, ovšem jako audio. A dnes jsem našel i video, hospodské hraní. Je to neskutečné, ukrutně toužím se naučit takhle hrát, jen nevím jak do toho. Martine Škrobáku, nehledáš žáka? Jedno barytonové uke-banjo by potřebovalo rozhýbat! V ukázce hraje basa a dvě tenor banja a ať si kdo chce co chce říká, Bugatti step od Banjo Gangu je perfektní. Nástroje jsou, jak jinak, od Rosti Čapka.

Celý koncert si můžete prohlédnout v albu Martina Škrobáka na Rajčeti: Video-koncert Banjo Gangu a Kapitána Kida v brněnském klubu „Na cestě“ 2004

 

Příspěvek z rubriky Nezařazené a označen , , , , . Bookmark the trvalý odkaz. Napsat komentář nebo vložit trackback: URL trackbacku.

Jeden komentář

  1. Vloženo 27.7.2012 v 10:40 | Trvalý odkaz

    To je paráda! Na to čapkovo malinké uke banjo Martina Škrobáka jsem si zahrál, když on prohlížel moje šestistrunné tenorové ukulele. Je to openback vzadu vycpaný vlněným hadrem a má na tom napnutý kov.
    http://vandracky.rajce.idnes.cz/LEDNOVY_SEJSN_VE_VALCI_12._ledna_2012/

Poslat komentář

Váš e-mail nebude nikdy zveřejněn nebo sdílen. Povinná pole jsou označena *.

*
*

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>