Rosťa Čapek uvádí nejlepší mandolinisty světa

Tentokrát jsme připravili vystoupení legendy světové mandolíny, zakladatele Modern Mandolin Quartet, Mika Marshalla a nejlepší světové mandolinistky Cateriny Lichtenberg se speciálním hostem Petrem Maláskem. Ve druhé polovině koncertu se Mike Marshall představí v klasické bluegrassové sestavě.

Pro zájemce připravujeme 23.2. 2011 mandolínový workshop, který povede Mike Marshall.

Další informace a vstupenky na http://www.capekinstruments.com/cze/201102.html nebo napište přímo na iva@capek.us. Pro účastníky koncertu platí 22.2. zvýhodněná cena 1000,- Kč za dvoulůžkový pokoj se snídaní, objednávejte na
rezervace@hotelpyramida.cz.
Těším se na Vás, Rosťa Čapek

Leták Rosťa Čapek uvádí nejlepší mandolinisty světa

Příspěvek z rubriky Nezařazené a označen , , . Bookmark the trvalý odkaz. Napsat komentář nebo vložit trackback: URL trackbacku.

Jeden komentář

 1. Vloženo 8.6.2011 v 19:21 | Trvalý odkaz

  Jako každý poslední..víkend v srpnu za poslední tři roky jsem se přihlásil na nesoutěžní pěvecký festival Bohemia Cantat v Liberci a ejhle v atelieru č. 3 vidím známé jméno z benefice Rosti Čapka – Radim Zenkl.
  Hudba šesti kontinentů
  sbormistr:Kamila Zenklová, Radim Zenkl,
  Pro zvukové dokreslení bude většinu písní doprovázet Radim Zenkl, vyjímečný hráč na mandolínu, lidové flétny a didgeridoo.
  http://bohemiacantat.cz…liery.php

Poslat komentář

Váš e-mail nebude nikdy zveřejněn nebo sdílen. Povinná pole jsou označena *.

*
*

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>