Nemám čas

Zdravím všechny pravidelné návštěvníky a současně se jim omlouvám. Tento web, stejně jako moje uke-banjo a Andulčino ukulele teď nějakou dobu zahálí. Dvacátého února se nám totiž narodila Alžběta, další budoucí muzikant. Nejspíš to bude jazzová zpěvačka, protože celé noci prořve. Takže doma se teď moc nespí, natož aby se hrálo. Přijdu z práce, fláknu s sebou do houpacího křesla a upadnu do letargie v očekávání dalšího nočního koncertu. Nemám sílu ani zapsat poslední hodinu na uke-banjo, tu zítřejší jsem o týden odložil. Takže až zpěv umlkne a mně zmizej modrofialové kruhy pod očima, ozvu se.

Příspěvek z rubriky Nezařazené a označen . Bookmark the trvalý odkaz. Napsat komentář nebo vložit trackback: URL trackbacku.

Komentáře (6)

 1. mustafa
  Vloženo 13.3.2008 v 11:32 | Trvalý odkaz

  GratulujiTak ať roste do krásy a moc nezlobí :-)

 2. Franta H
  Vloženo 13.3.2008 v 18:28 | Trvalý odkaz

  Připojuji se ke gratulaci. Chvilku to vydrž, za chvíli budou pečovat dcery o Tebe. Taky mám dvě holky, tak vím, o čem mluvím.

 3. adjasab
  Vloženo 13.3.2008 v 19:25 | Trvalý odkaz

  Patriku, dovol, abych se i já připojil k zástupu gratulantů a přidal další „moudro“. Dvě dcery a čtyři vnučky myslím hovoří za vše. Leč i při tomto nadělení se dá kulturně žít a dokonce muzicírovat.
  Hlavně ať jsou všechny zdrávy.

 4. Kiki
  Vloženo 14.3.2008 v 13:21 | Trvalý odkaz

  Také se připojuji ke gratulaci. Zdá se, že bude mít dobrý hlas na zpívání. Když je to malé, tak to mimo tu trochu řvaní a přebalování nedělá větší problémy. Je to ještě hodné a milé. Ale tak za 15 až 17 let, jak se říká u holky „to abys` obcházel barák s brokovnicí“. Ale i tato doba se dá, jak vidím u bráchy, zvládnout. Já mám samé kluky a to jsou zase jiné problémy.
  Zdraví Kiki.

 5. Vloženo 29.3.2008 v 18:31 | Trvalý odkaz

  Rovněž gratuluji a plně chápu časový rozvrh. Máme doma dva cvikejře a tomu mladšímu není ani rok. Zrovna dneska jsem si vzal na procházku s kočárem i banjo, abych si alespoň trochu brnknul.
  Hodně zdaru a duševní svěžesti,
  Krleš
  Harmonika

 6. Vloženo 31.3.2008 v 9:28 | Trvalý odkaz

  Díky všemza gratulaci. Stav se pomalu uklidňuje, už jsem se začal cítit celkem vyspale, když tu… změna času :o)

Poslat komentář

Váš e-mail nebude nikdy zveřejněn nebo sdílen. Povinná pole jsou označena *.

*
*

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>