Příslib

O víkendu mi Kapitán Kid dovolil publikovat tu celou svou školu hry na uke-banjo, která svého času vycházela v časopisu Western World. Bude to poněkud rozsáhlejší materiál, než PDF Škola hry na banjolele, kteréžto je pouze výcucem.

Pravděpodobně mi přijdou poštou časopisy a já budu muset s obsahem něco provést. Buď naskenovat (blbá varianta), nebo opsat (pracná varianta). Každopádně se domnívám, že to pro nás, začínající uka-banjisty, bude přínosné a tímto za nabídku Kapitánu Kidovi ještě jednou velmi děkuji.

Příspěvek z rubriky Nezařazené a označen , , . Bookmark the trvalý odkaz. Napsat komentář nebo vložit trackback: URL trackbacku.

Komentáře (4)

 1. JirkaH
  Vloženo 30.1.2008 v 13:46 | Trvalý odkaz

  Já myslím, že naskenovat stačí, kdo bude chtít si to stáhne a vytiskne. Hlavně, ať je to tu co nejdřív… :-)

 2. Vloženo 30.1.2008 v 14:37 | Trvalý odkaz

  Až jak Kid pošle :o)

 3. Jorga
  Vloženo 10.10.2008 v 14:00 | Trvalý odkaz

  Pokud by se zde měly objevit jen naskenované stránky Kidovy školy na uke-banjo tak, jak vycházely v časopise Western World, je nutno mít souhlas tohoto – bohužel již nevycházejícího – časopisu, popř. jeho vydavatele. Takže při této aktivitě nejspíše kontaktujte exšéfredaktora Western Worldu mgr. Janova (v časopise měl uvedený telefon 602 686 725 a e-mail countryman@email.cz

 4. Patrik
  Vloženo 11.10.2008 v 15:05 | Trvalý odkaz

  Ono z toho stejně, jak se zdá, sešlo :o)

Poslat komentář

Váš e-mail nebude nikdy zveřejněn nebo sdílen. Povinná pole jsou označena *.

*
*

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>