Rockin‘ the Uke

Vážení, nemám údivem co říct. Dívejte se, poslouchejte a žasněte. Klip je z 5. května 2007 z First International Ukulele Festival in Belgium. Mistr si říká Ukulelezaza, vlastním jménem Remco Houtman-Janssen. Belgičan.

A jen pro pořádek: Druhý belgický ukulele festival se bude konat dne 9. května 2009 v Stadsschouwburgu a v hotelu De Spiegel v Sint-Niklaas, tak si udělejte čas! Přeji všem hudbou nabitý rok 2008!

 

Příspěvek z rubriky Nezařazené a označen , . Bookmark the trvalý odkaz. Napsat komentář nebo vložit trackback: URL trackbacku.

Komentáře (2)

 1. Franta K
  Vloženo 2.1.2008 v 14:40 | Trvalý odkaz

  Patriku, máš pravdu je to bez komentáře! Jinak díky za příjemné stránky a do nového roku Ti přeju hodně sil a inspirace při jejich tvorbě a taky ať Ti zůstane nějaký čas na hraní. Ahoj všem Franta K.

 2. kiki
  Vloženo 2.1.2008 v 19:54 | Trvalý odkaz

  Na stránkách RISA Musical Instruments GmbH je upozornění na European Ukulele Festival
  21-24. srpna 2008 v Groß-Umstadtu v Německu: http://www.ukulele.de…stival.html
  Firma RISA prodává různá ukulele (i elektrická), příslušenství, literaturu o tomto nástroji, školy atd. a má právě sídlo v Groß-Umstadtu.
  Jinak v Něměcku existuje rozsáhlý Deutscher Ukulelenclub – viz:
  http://www.ukulelenclub.de…n=home

  Přeji vše nejlepší do roku 2008 a aby to všem hrálo!

Poslat komentář

Váš e-mail nebude nikdy zveřejněn nebo sdílen. Povinná pole jsou označena *.

*
*

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>