Ellia Bisker – Sexy ukulele

Ellia Bisker

Hledal jsem něco, čím bych potěšil oko banjistovo, popřípadě ukulelistovo. A objevil jsem sexy talent jménem Ellia Bisker. Nehraje na banjolele, nýbrž na ukulele, což mě ponejprv mrzelo, následně jsem si ale uvědomil, že pro její jemné ruce by uke banjo bylo příliš těžké.

Ellia Bisker, alias Sweet Soubrette, hraje na ukulele s hloubkou, vtipem a šarmem vášnivé písně o lásce. Je rodačka z New Yorku, kde se i angažuje na nezávislé hudební scéně. Bývá označována jako Brooklynská do sítě oděná femme fatale.

V lednu 2008 vydává Ellia Bisker své debutové CD Siren Song, z něhož si můžete poslechnout ukázky.

Ellia Bisker má rezervovánu doménu http://www.sweetsoubrette.com/, avšak zatím je přesměrována na http://www.myspace.com/elliabisker. A propos, přeji všem příjemné prožití Vánoc.

 

Příspěvek z rubriky Nezařazené a označen , . Bookmark the trvalý odkaz. Napsat komentář nebo vložit trackback: URL trackbacku.

Poslat komentář

Váš e-mail nebude nikdy zveřejněn nebo sdílen. Povinná pole jsou označena *.

*
*

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>