Ukulele chord finder

Šikovná věc pro všechny, kteří si chtějí naladit svoje ukulele nebo uke-banjo a hlavně naučit se všechny možné akordy v polohách. Ukulele chord finder (ZIP, 612 kB). Děkuji za něj Honzovi.

Po rozbalení zipu dostanete soubor chordfinder.exe, který spustíte. V pravém dolním rohu si vyberete druh ladění vašeho ukulele. Klinutím na jednotlivé píšťaly ladičky vám zvolené tóny zazní, snadno podle nich můžete naladit.

Na hmatníku ukulele se vám zeleně zobrazí základní akordy, které vyberete na tlačítkách pod nástrojem. Opakovaným kliknutím na zvolený akord (nebo na ikonu ruky) se bude akord po hmatníku posouvat do všech možných poloh. Kliknutím na trsátko akord přehrajete.

Příspěvek z rubriky Nezařazené a označen , , , . Bookmark the trvalý odkaz. Napsat komentář nebo vložit trackback: URL trackbacku.

Komentáře (3)

 1. Tomáš R.
  Vloženo 21.12.2007 v 18:49 | Trvalý odkaz

  Nelze stáhnoutDobrý den,

  nedaří se mi soubor uke.zip z adresy http://uke-banjo.info…nfo/uke.zip stáhnout. Mám Windows 2000. Internet Explorer 6 nereaguje vůbec, Firefox 2.0.0.11 píše cosi jako „Server přesměrovává požadavky na tuto adresu sám na sebe a to takovým způsobem, které zabraňují jejich dokončení.“.

  Prosím, nevíte, co dělám špatně?
  Moc děkuji!
  Tomáš R.

 2. Vloženo 21.12.2007 v 19:11 | Trvalý odkaz

  Díky za upozornění, měl jsem chybu v odkazu. Už je vše OK.

 3. Tomáš R
  Vloženo 22.12.2007 v 19:46 | Trvalý odkaz

  Nelze stáhnoutJo, už to šlape.
  Moc děkuji!
  TR

Poslat komentář

Váš e-mail nebude nikdy zveřejněn nebo sdílen. Povinná pole jsou označena *.

*
*

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>