Jsou jeptišky v klášteře

Můj táta velmi dobře hrával na kytaru. Myslím si, že by to zvládl i dnes, přemlouvám ho každou chvíli, ať si spolu zahrajeme – kytara a uke-banjo. Nechce ani slyšet. Aspoň, že se mnou rád zpívá, dokáže ke všemu vyšvihnout parádní druhý hlas. Ale hlavně: je pokladnicí ptákovin z padesátých let minulého století. Občas se mi z něj podaří nějakou ptákovinu vypáčit, například písničku Jsou jeptišky v klášteře. Na videu můžete nahlédnout do naší rodiny, měli jsme zrovna nějakou oslavu či co a mámě a tátovi se podařilo dát písničku Jsou jeptišky v klášteře dohromady. Pro pozdější učení jsem proces vzpomínání zachytil a s vlažným souhlasem aktérů jej publikuji. Nicméně kompletní text je až pod odkazem výše.

Jsou jeptišky v klášteře - akordy

[hitasoft_player id=2]

Příspěvek z rubriky Nezařazené a označen , , . Bookmark the trvalý odkaz. Napsat komentář nebo vložit trackback: URL trackbacku.

Komentáře (2)

  1. Franta H
    Vloženo 31.8.2007 v 10:03 | Trvalý odkaz

    Velice pěkné. Zase jedna písníčka, kterou jsem neznal. Jinak jsem z videa vyčetl, že kameraman seděl na houpačce, a že musím večer na pivo.

  2. Vloženo 31.8.2007 v 10:31 | Trvalý odkaz

    Františku, taky se mi to líbí, hlavně se dobře na uke banjo hraje. Příští týden dám ještě jednu vykopávku, podle mě výrazně lepší (a delší) :o)

Poslat komentář

Váš e-mail nebude nikdy zveřejněn nebo sdílen. Povinná pole jsou označena *.

*
*

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>