Tempo di kůň 2

Zdá se, že měl Kapitán Kid se svým CD Tempo di kůň sukces. Poněvadž jak si tak dneska brouzdám tou informační sítí, co nevidím. Informaci na Kidově webu:

Kapitán Kid, 10.7.2007:
TEMPO DI KŮŇ 2 by nemělo trvat tři roky, ale spíš tři měsíce. Právě probíhá výběr dalších 21 koňáren, mezi nimiž nechybí pecky jako Hraj, ó, hraj, Karavana, Annie Wood, Nevím, Balada o černém Patovi, Ze všech stran, Návrat a další.

I když jsem měl k CD Tempo di kůň jisté výhrady, na dvojku se těším. Mám totiž rád tyhlety Kidovy novodobé trampské písně, či jak bych ten žánr vlastně nazval. Mám rád i Kidův sytej hlas a osobitý projev. A ještě ke všemu žádnou písničku z výše zmiňovaných neznám. Takže ani nemohu být zklamán tím, že se vymyká předchozí verzi.

Příspěvek z rubriky Nezařazené a označen . Bookmark the trvalý odkaz. Napsat komentář nebo vložit trackback: URL trackbacku.

Poslat komentář

Váš e-mail nebude nikdy zveřejněn nebo sdílen. Povinná pole jsou označena *.

*
*

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>