Škola hry na uke-banjo – 2. lekce

Škola hry na uke-banjo, potažmo na ukulele bude (aspoň doufám) úspěšný počin. Zcela sobecky hlavně pro mne, prostě se už konečně chci něco naučit dobře a ne jen napůl. V druhé řadě doufám, že zveřejněné materiály (díky Ondřeji) a případné zvukové nahrávky pomohou v učení i vám ostatním.

Tentokrát mi Ondřej naložil dvě písničky. A protože mi bude nějakou dobu trvat, než se je naučím a budu schopen vytvořit aspoň trochu poslouchatelnou mp3, rozdělím tuto lekci na dvě části. Nejprve tedy lidová píseň Týnom, tánom. Myslím, že s ní nebudu mít větší problém, všechny akordy jsou v pozicích, které znám, nemusím se tedy učit nic nového, pouze donutím prsty pravé ruky, aby si pamatovaly.

Až to k něčemu bude, doplním sem nahrávku.

Týnom, tánom - tabulatura

Příspěvek z rubriky Nezařazené a označen , . Bookmark the trvalý odkaz. Napsat komentář nebo vložit trackback: URL trackbacku.

Poslat komentář

Váš e-mail nebude nikdy zveřejněn nebo sdílen. Povinná pole jsou označena *.

*
*

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>