Stopy sešlapanejch bot

Dnes křtí Kapitán Kid své nové CD Tempo di kůň. Křest proběhne od 19:30 v P-Klub Trojická na adrese Trojická 10, Praha 2, 128 00 (mapa). V klubu v Trojické už jsem jednou byl. Je to malé zařízení, nostalgicky připomínající osmdesátá léta minulého století. A mají tam dobré pivo. Velmi se na Kapitána Kida těším, nikdy jsem ho naživo neviděl. Těším se i na Tempo di kůň, bude to třetí Kidova deska, kterou mám, takže další studijní materiál. No a navíc: jako hosté budou na desce i Banjo Gang!

Příspěvek z rubriky Nezařazené a označen , , . Bookmark the trvalý odkaz. Napsat komentář nebo vložit trackback: URL trackbacku.

Komentáře (2)

  1. Franta K
    Vloženo 6.6.2007 v 15:11 | Trvalý odkaz

    Dneska mě čekalo milé překvapení. V poště přišlo dlouho očekávané CD Kapitána Kida. Neměl jsem čas si ho celé poslechnout, pouze jsem pustil při obědě vzorek. Je to pohoda. Navíc v 9 písničkách je krásně čitelné uke-banjo Martina Škrobáka. Už se těším na večer.

  2. Exod
    Vloženo 8.6.2007 v 13:20 | Trvalý odkaz

    Jo, je to pohoda, až příliš velká. Nějak se to celé courá a táhne, žadný šmrnc a žádný swing, až na pár příjemných výjimek…

Poslat komentář

Váš e-mail nebude nikdy zveřejněn nebo sdílen. Povinná pole jsou označena *.

*
*

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>