Jak se na banjo učíte?

Díky svému vlézavému pocitu, že na uke-banjonic neumím, jsem vytvořil novou anketu. Kdybyste měli pocit, že v ní nějaká položka chybí, neváhejte a dejte mi, prosím, vědět do komentářů, přidám ji. V anketě lze zatrhnout více možností. Výsledek ankety mě celkem dost zajímá. Z předchozí jsem se dozvěděl pouze to, co asi každý ví: nejoblíbenější je v Čechách pětistrunné banjo. Tato nová anketa je ale jiná, ukáže, jak přistupujete k učení, což je každého osobní záležitost.

Příspěvek z rubriky Nezařazené a označen . Bookmark the trvalý odkaz. Napsat komentář nebo vložit trackback: URL trackbacku.

Komentáře (3)

 1. Pavel
  Vloženo 21.5.2007 v 8:21 | Trvalý odkaz

  učeníNikomu to nevnucuju, ale nejlepší učení je hrát s seskupení (my máme kontrabas a kytaru, já střídám kytaru, uke-banjo a ukulele. Banjo h,fis,d,a, a ukulele a,e,c,g.) Je to inspirativní, co se stylů týká, a člověk se i docela pobaví. Mimo to není zvuk kapely monotónní. A taky dost poslouchám muzikanty, kteří opravdu umí.

 2. Ondra
  Vloženo 21.5.2007 v 16:54 | Trvalý odkaz

  Ja jsem se nejvic naucil
  1) tim, ze jsem si upravoval pisnicky tak, aby znela na ukulele melodie a doprovod zaroven.
  2)Tim ze jsem komibnoval techniky hry z jinich nastroju (Napriklad jsem pouzival Travis picking, banjove rolly, slide, mandolinove tremolo) pri hre na ukulele.
  3) Hranim kdekoliv, jakehokoliv zanr, ale nejradej s nekym kdo umi mnohem lepe nez ja, abych se od nej neco naucil.

 3. Karel
  Vloženo 25.5.2007 v 10:33 | Trvalý odkaz

  diskuseAhoj Patriku,
  Tvé stránky jsou výborné, díky za ně, bylo by možná dobré, kdybys je ještě rozšířil o samostatný oddíl diskuse. Když se člověk chce k některým věcem vrátit, chytá to na náhodu po jednotlivých článcích. Takhle by to bylo možná přehlednější. Přeju hodně zdaru.

Poslat komentář

Váš e-mail nebude nikdy zveřejněn nebo sdílen. Povinná pole jsou označena *.

*
*

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>