Wild Polkas

Dnes vám pustím zelený doušek Irska. Skupina Shannon a Irish music, tenorové banjo laděné stejně jako housle, divoký rytmus a tak. Skladba se jmenuje Wild Polkas (mp3, 4,55 MB) a je z alba Poor but happy.

CD bylo nahráno v sestavě: Tereza Bartošová – vocal, whistle, bodhrán, djembe; Martin Penič – whistle, low whistle; Marek Zienert – tenor banjo, mandolin, buzouki; Michael Mergl – housle; Radovan Hulla – irish guitar, jako host Antonín Janák – bodhrán.

Skladby, které Shannon předvedli na Benefici Rosti Čapka, byly o poznání živější, než co jsem dokázal najít na CD Poor but happy. Ale to nevadí, pořád je to všechno tak nějak Irsky krásné. Nevím proč, ale Irsko mi připomíná Západní země neumírajících. Úplně vidím při poslechu irských balad mísení světel Telperionu a Laurelinu…

Příspěvek z rubriky Nezařazené a označen . Bookmark the trvalý odkaz. Napsat komentář nebo vložit trackback: URL trackbacku.

Komentáře (2)

 1. Vloženo 30.10.2007 v 9:06 | Trvalý odkaz

  Ahoj, děkujeme za recenzi na Benefici, jen jsem chtěl něco k tomuto článku. Pokud hledáš to co jsme předváděli na Benefici, zkus naše druhé CD Sláinte! :)
  Tam jsou polky, které jsme hráli a taky mnoho dalšího.
  Přeji pěkný den,
  s pozdravem
  Maroosh

 2. Vloženo 31.10.2007 v 15:26 | Trvalý odkaz

  Díky, podívám se po něm :o)

Poslat komentář

Váš e-mail nebude nikdy zveřejněn nebo sdílen. Povinná pole jsou označena *.

*
*

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>