Toulavá kamera

Před malou chvílí mi pípla SMS od Rosti Čapka:

Přátelé a kamarádi, když najdete čas, podívejte se zítra 25.3. v 10:00 hod. na Toulavou kameru, TV, ČT1. S pozdravem, Rosťa Čapek.

Předpokládám tedy, že půjde nejspíš o Rosťu a jeho nástrojárnu. Takže já si ráno bednu oproti všem zvykům zapnu. Co vy?

Z webu České televize:
„V Mníšku pod Brdy jsme narazili na dílnu pana Čapka – ten v ní vyrábí mandolíny. Možná nevíte, že existují mandolíny italské a americké – a právě o těch druhých bude řeč. Pan Čapek nám ukáže, jak takový nástroj vzniká, a bude to tak trochu unikátní dívání, protože takových Čapků na světě není příliš. A možná se vám bude líbit i terminologie, kterou ‚pan Mandolína‚ používá.“

A pro ty, kteří zaspali díky změně času (tak jako já), je tu stream z České televize. Reportáž o Rosťovi Čapkovi je zhruba v polovině.

Příspěvek z rubriky Nezařazené a označen , , . Bookmark the trvalý odkaz. Napsat komentář nebo vložit trackback: URL trackbacku.

Komentáře (2)

  1. Harmonika
    Vloženo 5.4.2007 v 21:30 | Trvalý odkaz

    Když jsem viděl, jak tam má rozvěšené krky na banjo a to tak že hodně, začal jsem závidět. Nikoliv co do množství, ale co do šikovnosti.

  2. Vloženo 6.4.2007 v 9:33 | Trvalý odkaz

    Tohle mě popadlo, když jsem v jeho dílně seděl a prohlížel si všecku rozdělanou práci, knihy, poslouchal úryvky písniček… Bylo to super. A vonělo to dřevem :o)

Poslat komentář

Váš e-mail nebude nikdy zveřejněn nebo sdílen. Povinná pole jsou označena *.

*
*

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>