Akustický magazín Rosti Čapka

Včera na mne čekala na poště zásilka větších rozměrů. Podivil jsem se, protože jsem nic nečekal, nicméně pro balík si došel. Adresa odesílatele začínala jménem Rosťa Čapek. A bylo jasno.

Z obálky na mne vykouklo asi čtyřicet výtisků Akustického magazínu – tímto Rosťovi Čapkovi děkuji – a já se hned pustil do čtení. Akustický magazín bude nejspíš vkládán jako příloha do hudebních časopisů jako je Folk & Country, Western World a podobně.

Akustický magazín Rosti Čapka

Akustický magazín je plný rozhovorů s lidmi a článků o lidech, pro které Rosťa Čapek vyrobil krásný nástroj, ať už je to banjopětistrunné, tenorové, ukulele banjo, plectrum nebo mandolína, mandola nebo mandocello. Karel Smyczek, Marek Eben, Ondřej Havelka, Banjo Gang, Waldemar Matuška, Kapitán Kid, Jiří Suchý, Ricky Skaggs, Mamamamandolin quartet, David Grisham, Peter Rowan, Andy Statman, Modern Mandolin Quartet, Joe Craven, Radim Zenkl nebo Ivan Mládek – to všechno jsou jména z Akustického magazínu.

Našel jsem jednu nesrovnalost, která mě ranila :o) a sice informace, že George Formby byl američan. Nu, sveďme to na tiskařského šotka.

Příspěvek z rubriky Nezařazené a označen . Bookmark the trvalý odkaz. Napsat komentář nebo vložit trackback: URL trackbacku.

Poslat komentář

Váš e-mail nebude nikdy zveřejněn nebo sdílen. Povinná pole jsou označena *.

*
*

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>