The Girl I Left Behind Me

Pojďme to tu opět rošku rozhýbat. Old-time banjo je nástroj krásně znějící s houslemi. Melodii The Girl I Left Behind Me (mp3, 2,2 MB) jsem našel na serveru Banjo Addiction a myslím, že vám během několika dní přehraji z tohoto úložiště víc písniček než jen jednu. Skladby jsou na Banjo Addiction dobré i špatné. Vytřídil jsem zrno od plev a zbylo mi banjo, housle a kytara, a tahle směs poslouchá vždycky dobře. Na banjo hraje Bob Gregory, Dona Cavanagh to snímá na skřipky a Jerry Sutton hraje na kytaru.


 
Bohužel odkaz na mp3 již není aktivní.

Příspěvek z rubriky Nezařazené a označen , . Bookmark the trvalý odkaz. Napsat komentář nebo vložit trackback: URL trackbacku.

Komentáře (2)

  1. Japhy
    Vloženo 16.3.2007 v 8:56 | Trvalý odkaz

    Jak pozoruju podle skladby ukázek, stejně si časem pořídíš pětistrunné. :-)
    Banjo a fiddle jsou skvělá kombinace – když se daří, běhá z toho skoro mráz po zádech. Clawhammer a old-time (občas) rulez.

  2. Vloženo 16.3.2007 v 9:19 | Trvalý odkaz

    Kdepak, Japhy, nepořídím :o) Problém je v tom, že tu nechci porušovat autorská práva. Včera mi přišlo CD s Formbyho písničkami, mohl bych sem dávat mp3, ale nechci. Ukázky jsou linkované na jiné servery, které mají buď práva povolená a nebo je to jejich problém. Potíž je, že na uke-banjo jsem žádné písničky na webu nenašel.

Poslat komentář

Váš e-mail nebude nikdy zveřejněn nebo sdílen. Povinná pole jsou označena *.

*
*

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>