Kapitán Kid a jeho zpěvníky

Ze statistik vidím, že se ke mně dostává docela dost návštěvníků na heslo Kapitán Kid zpěvníky. Chápu, co vás trápí, trápí mě to samé. Obrátil jsem se s dotazem přímo na Kapitána Kida a zde je jeho odpověď:

„Je mi líto, tyhle zpěvníky jsou dávno rozebrané. Na CD ale budou k jednadvaceti natočeným písničkám i texty s akordy. Postupně by se měly objevit i na dalších třech CD, tj. celkem 84 písniček. Kapitán Kid.“

Takže trochu reklamy, protože Kapitán Kid a jeho písničky za to rozhodně stojí. Dá li pámbu a motyka spustí, mohlo by být v létě hotové CD Tempo di kůň. Osobně ho už mám objednané a těším se na něj. Jednak kvůli samotným Kidovým písničkám, jednak kvůli spolupráci Kapitána Kida s Martinem Škrobákem ze skupiny Banjo Gang, který na uke-banjo exceluje. Závěr: Kupte si CD Tempo di kůň a budete mít i zpěvník.

Příspěvek z rubriky Nezařazené a označen , , . Bookmark the trvalý odkaz. Napsat komentář nebo vložit trackback: URL trackbacku.

Komentáře (2)

 1. Kiki
  Vloženo 4.1.2008 v 20:54 | Trvalý odkaz

  Odkaz Kapitán Kid
  Škola hry na uke-banjo
  už nějakou dobu nefunguje protože na Kidově stránce škola už není.

 2. Vloženo 4.1.2008 v 23:40 | Trvalý odkaz

  Zjistil jsem to asi před 14 dny a musím říct, že to nahlodalo mou víru v internet jako v médium, kde stačí odkazovat, nikoliv kopírovat (rozuměj krást) texty. Časem se totiž stane, že ten či onen text zmizí v propadlišti a pak – smůla.
  Nebýt Kidova textu o uke-banjo, tak:
  1) nikdy uke-banjo nebudu mít
  2) Rosťa Čapek nevydělá
  3) nebude existovat tenhle web
  atd.
  Je to škoda.

Poslat komentář

Váš e-mail nebude nikdy zveřejněn nebo sdílen. Povinná pole jsou označena *.

*
*

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>