Škola hry na uke-banjo – 7. lekce

Další lekce školy hry na ukulelebanjo vám předkládá poklidnou melodii, vhodnou tak akorát na velmi pozdní noční hodinu, možná spíš na velmi časnou ranní. Vínečko bílé. Opět nese melodii první i čtvrtá struna, uke-banjo je laděné se strunou D o oktávu výš. Pro přehlednost jsou v tabulatuře struny nesoucí melodii zakroužkované. Písnička se hraje tremolem, evokuje to trošku cimbál. Dnešní lekce je celkem jednoduchá, procvičení akordů v polohách. Oproti minulé lekci – Whispering – je to balzám.

Vínečko bílé - noty a tabulatura

Příspěvek z rubriky Nezařazené a označen , . Bookmark the trvalý odkaz. Napsat komentář nebo vložit trackback: URL trackbacku.

Komentáře (3)

 1. Jan Vokurka
  Vloženo 27.9.2007 v 14:01 | Trvalý odkaz

  Uke-banjoAhoj.
  Mohu požádat o kontakt na autora informací poskytovaných na těchto stránkách? Pokouším se také o hru na uke-banjo a třeba bychom si měli co sdělit.
  Honza Vokurka

 2. Vloženo 27.9.2007 v 14:33 | Trvalý odkaz

  Posílám E-mail.

 3. Vladimír Polc
  Vloženo 5.10.2017 v 0:49 | Trvalý odkaz

  Dobrý deň,
  dnes mi konečne dorazilo nádherné uke banjo od pána Čapka.
  Mám ho (alebo skôr povedané pracuje sa na tom) naladené GCEA, mohli by ste mi prosím dať nejaký tip kde by som mohol zohnať tabulatúry pre začiatok? Zatiaľ budem na sucho cvičiť roly, nejaké akordy už viem z ukulele.
  Ďakujem s pozdravom Vlado

Poslat komentář

Váš e-mail nebude nikdy zveřejněn nebo sdílen. Povinná pole jsou označena *.

*
*

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>