Škola hry na uke-banjo – 6. lekce

Po delší době, kdy se šlapalo sto kilo zelí, nakládalo třicet kilo cibulek na kyselo a sbíralo kvanta hub, přicházím s dalším dílem školy hry na uke-banjo, potažmo na ukulele. Tentokrát opouštíme vody lidových písní a šup do moře, které se jmenuje swing. Melodie Whispering (MP3, 1,34 MB), kterou jsem našel ve stejné tónině na YouTube, je tak nějak všeobecně známá a krásná. Zde uvedenou MP3 hraje kytara, ovšem to nám jistě nevadí. Rozkliněte si náhled, zobrazí se vám celá tabulatura.

Whispering - noty a tabulatura

Whispering otextoval básník Josef Kainar blahé paměti a díky Ondřejovi vám předkládám i tuto českou verzi. Myslím, že je dost dobrá.

 

Vona byla mlynářovo dítě - noty a tabulatura

Příspěvek z rubriky Nezařazené a označen , , . Bookmark the trvalý odkaz. Napsat komentář nebo vložit trackback: URL trackbacku.

Komentáře (2)

  1. adjasab
    Vloženo 26.9.2007 v 9:24 | Trvalý odkaz

    Pak, že neexistuje kismet, tedy osud. Zrovna teď se mořím s rozpisem hlasů pro kapelu a se sólem pro sebe v písni BAR U ZLATÉ PLACHTY. Jsme trampská kapela. A ejhle! Mám to na talířku. To mě asi Alláh odměnil za to, že jsem přemohl vrozenou lenost a napsal o tom oříšku. Děkuji, Patriku, děkuji, Ondro. Ahoj, Pavel

  2. Vloženo 26.9.2007 v 9:35 | Trvalý odkaz

    Nesmírně mě těší, když má někdo z článků tady prospěch :o)

Poslat komentář

Váš e-mail nebude nikdy zveřejněn nebo sdílen. Povinná pole jsou označena *.

*
*

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>