Jedu si pro nástroj

A je to tady. Cesty osudu jsou někdy velmi nevyzpytatelné. Včera jsem se učil na kytaru písničku When I’m Cleaning Windows od George Formbyho a dával si pozor, abych při hraní vynechával struny A a E. A jak jsem si tak hrál, tak jsem se těšil, až bude duben a já konečně pohladím svoje vlastní barytonové ukulele banjo. A dnes mi přijde email. Rosťa Čapek, že si jeden zákazník přeobjednal z baryton open-back na banjo s rezonátorem a že by tedy pro mne jedno uke-banjo měl hotové. Drobná vylepšení zvedla cenu pouze o 1000 Kč, což mi nevadí a stáčený javorový věnec oproti skládanému jen uvítám. Takže jsem na nejvyšší míru vzrušen, dnes v noci probudím svým novým banjem celou ves a přilehlé okolí.

Příspěvek z rubriky Nezařazené a označen , . Bookmark the trvalý odkaz. Napsat komentář nebo vložit trackback: URL trackbacku.

Poslat komentář

Váš e-mail nebude nikdy zveřejněn nebo sdílen. Povinná pole jsou označena *.

*
*

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>